NÁRAMKY "V páru II", Howlit (bílý) + Sodalit

Partnerské náramky z polodrahokamů - bílý Howlit a tmavě modrý Sodalit - jsou vzájemně propojeny perlou z chirurgické oceli.
Na náramcích krásně vyniká, přírodou vytvořená, kresba jednotlivých perel. Každý náramek je díky tomu neopakovatelný originál.

Hledáte osobní dárek pro nevěstu a ženicha, k výročí svatby nebo seznámení ?  Pak jsou tyto náramky pro Vás ideální. 
Nebo potřebujete dárek jen tak, pro radost ? I v tomto případě jsou tyto náramky správnou volbou.
Abychom Vám pomohli, pokud si nebudete jistí výběrem barev, přidáváme stručnou charakteristiku jednotlivých polodrahokamů, včetně doporučení pro znamení zvěrokruhu.

O použitých polodrahokamech:
Howlit je kamenem klidu, dodává harmonii a odolnost vůči stresu. Symbolizuje čistotu, nevinnost a volnost. Uklidňuje city, překonává nervozitu a podrážděnost. Ochraňuje před falešnými přáteli a intrikami. probouzí v nás lásku k sobě.
Doporučuje se především pro znamení: Vodnář, Rak, Váhy 

Sodalit je hlinitokřemičitan sodíku s chlórem. Pojmenován byl právě podle obsahu sodíku ve svém vzorci. Sodalit je kámen inspirace a koncentrace. Spojuje logiku s intuicí, dodává odvahu a chrání před konflikty. Potlačuje duševní zmatek a pomáhá přijímat nové informace. Dodává sebevědomí, rozvíjí a zklidňuje mysl. Pomáhá soustředit se na práci.
Doporučuje se především pro znamení - Panna, Střelec

Velikost: bílý "Pro ni" - 16 cm, modrý "Pro něho" - 18 cm
Potřebujete jinou velikost?
Změřte si obvod zápěstí a napište nám zjištěný údaj v centimetrech do objednávky nebo do zprávy. Vytvoříme pro Vás náramky na míru.
Pokud chcete náramky věnovat jako dárek, také stačí napsat do objednávky nebo do zprávy a doplníme náramky visačkami se jmény. 


950,00 Kč
Skladem