Náhrdelník "Na šňůře", Růženín + Howlit

Náhrdelník s jemnou a mírně asymetrickou strukturou, se zlomky polodrahokamů Růženín a bílý Howlit. Je výrazný a přitom lehký, ideální ke košili nebo tričku.

Růženín je průsvitná, růžově zbarvená varianta křemene.
Růženín je kamenem lásky, přátelství a krásy. Učí lásce k sobě samému, podporuje partnerskou lásku a prohlubuje přátelství. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení, odbourává stres.
Léčivé účinky: reguluje srdeční rytmus, léčí plíce, močové ústrojí a nemoci pohlavních orgánů. Má pozitivní vliv na ledviny a játra. Přináší klidný spánek.
Doporučuje se především pro znamení: Beran, Býk, Rak, Váhy 

Howlit (Magnezit) je typický svou bílou barvou, za kterou vděčí vysokému obsahu vápníku a šedým žilkováním. Podobá se tak luxusnímu mramoru.
Howlit je kámen klidu, dodává harmonii a odolnost vůči stresu. Symbolizuje čistotu, nevinnost a volnost. Uklidňuje city, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás lásku k sobě. Ochraňuje před falešnými přáteli a intrikami.
Léčivé účinky - silně detoxikuje, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při menstruaci a migrénách. Léčí žaludek, střeva, močový měchýř, hojí zuby a kazy, snižuje cholesterol.
Doporučuje se především pro znamení - Vodnář, Rak, Váhy

Materiál: polodrahokamy/zlomky - Růženín, bílý Howlit, lesklá viskózová příze, plast, kov
Délka náhrdelníku: 63 cm + 5 cm prodlužovací řetízek
Hmotnost: 58 g   

890,00 Kč
Skladem