NÁHRDELNÍK "Na šňůře", Howlit a Křišťál

Náhrdelník s jemnou a mírně asymetrickou strukturou, se zlomky polodrahokamů bílý Howlit a Křišťál. Tyto polodrahokamy jsou doplněny oranžovými zlomky za skla. Je výrazný a přitom lehký, ideální ke košili nebo tričku.

Howlit (Magnezit) je typický svou bílou barvou, za kterou vděčí vysokému obsahu vápníku a šedým žilkováním. Podobá se tak luxusnímu mramoru.
Howlit je kámen klidu, dodává harmonii a odolnost vůči stresu. Symbolizuje čistotu, nevinnost a volnost. Uklidňuje city, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás lásku k sobě. Ochraňuje před falešnými přáteli a intrikami.
Léčivé účinky - silně detoxikuje, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při menstruaci a migrénách. Léčí žaludek, střeva, močový měchýř, hojí zuby a kazy, snižuje cholesterol.
Doporučuje se především pro znamení - Vodnář, Rak, Váhy

Křišťál je bezbarvá varianta křemene.
Křišťál je kamenem energie, uzdravování a ochrany. Je takzvaným univerzálním krystalem, který zesiluje energii. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost.
Léčivé účinky: posiluje tok energie a uvádí tělo do rovnováhy. Má také příznivý účinek na vlasy, nehty a sliznice. Stimuluje imunitní systém.
Doporučuje se především pro znamení: Lev, Kozoroh, Rak, Ryby, Vodnář 

Materiál: polodrahokamy - Howlit bílý, Křišťál, sklo, plast, kůže, šifonová stuha
Délka náhrdelníku: 70 cm
Hmotnost: 57 g   

825,00 Kč
Skladem